| anonim_4396 a întrebat:

Am parul aproape cat acest artist https://www.youtube.com/watch?v=iEwshEvEd0E insa nu imi sta asa frumos, ma refer ca mie imi sta mai pleostit si nu flutura asa frumos bretonul, sta asa pleostit si tapan.Cum ii pot da elasticitatea(flexibilitatea) aia si ceva volum, cred ca se da cu ceva produs hairstyling.Multumesc!

2 răspunsuri:
| GamerulUnicat a răspuns:

Nu se da cu produse, ci trebuie sa te speli cu urzici pentru ca ele iti dau volum, iti intaresc varfurile parului si daca sunt tocite, ele ti le repara ca sa spun asa. Intai urzicile trebuie sa le bagi in apa clocotita si sa le lasi circ ca 5 minute.

| anonim_4396 explică (pentru GamerulUnicat):

Da,multumesc pentru raspunsul tau mirific...