| McCrush a întrebat:

Am primit un Rolex cadou si vreau sa aflu daca e original...cum procedez? PS: Imi cer scuze daca nu am nimerit categoria...niciodata nu am stiut sa le potrivesc laughing

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Daca l-ai primit de la un unchi milionar care te iubeste foarte mult, atunci exista sanse sa fie original.

Daca l-ai primit de la o persoana care nu are 10 000 de dolari de cheltuit pentru un cadou, atunci nu e original.

| McCrush explică (pentru johnnny123):

laughing imi place logica ta, cu toate ca in unele cazuri e gresita. Ceasul este un cadou de la un prieten destul de bogat, dar si zgarcit in aceeasi masura.

| Lawliet14 a răspuns:

Verifica la o bijuterie de lux.

| ionutunited a răspuns:

E gravat pe spate si scrie seria pe net siti apare daca este original