| Edward1337 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, recent am primit o pereche de tenisi Converse foarte frumosi ca model dar au o problema...sunt de culoare roz ceea ce nu imi place deloc, nu as vrea sa ii arunc, v-am spus modelul este chiar frumos, as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate sa ii vopesesc sau sa ii fac alta culoare, nu conteaza foarte mult ce culoare atata timp cat nu este roz, astept raspunsurile voastre va dau funda, mersi anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vinde i si ia ti altii de alta culoare, daca ii vopsesti iese o tampenie

| MozZatY a răspuns:

Baga-i la spalat in masina de spalat, si pune detergent impreuna cu clor; teoretic ar trebui sa se decoloreze sa ramana albi big grin

| VIORELVLAD a răspuns:

Te duci la spalatorie sau la un specials, le spui culoarea favorita si intr-o zi doua sunt gata.

| alenegri a răspuns:

Chestiile cu vopsitul sau spalatul cu clor dupa pararea mea sunt niste tampenii pentru ca nu ai garantia ca iti va placea ce va iesii in final, asa ca mai bine ii vinzi si iti cumperi alti acum inainte sa faci ceva cu ei ca dupa poate nu ti mai ia nimeni