| ionutandreidragos a întrebat:

Am tenul mixt, cu tendinte acneice. As dori sa folosesc o crema hidratanta noncomedogena. Ce imi recomandati?
P.S. Vreau creme p care sa le pot achizitiona din Romania

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Uite aici o cremă hidratantă pentru ten gras si acneic:
http://www.catena.ro/......cneic-40ml
sau "Nivea Visage" pentru ten gras sau,"L'Oréal Paris Triple Active" pentru ten gras.

| ionutandreidragos explică (pentru faramatania):

Multumesc, insa as dori raspunsuri de la persoane care s-au confruntat cu aceasta nedumerire/ problema. Crema de la bioderma e comedogena, iar eu nu am tenul gras.

| faramatania a răspuns (pentru ionutandreidragos):

Da am înțeles, dar nu trebuie neapărat să te confrunți cu asemenea problemă (chiar și în cazuri similare pot exista neconcordanțe).Un răspuns corect ți l-ar oferi un dermatolog sau, niște ponturi, un cosmetician.