| Anonimus100 a întrebat:

Salut.As dori si eu o parere de la voi. In primul rand, sunt baiat si pot spune ca am un par foarte ciudat.Nu imi sta niciodata cum vreau.Imi sta asa drept,daca incerc sa il dau intr-o parte nu imi sta. Daca imi dau cu apa imi sta insa cand se usuca se pune la fel, adica drept.Cand am parul putin mai mare uneori imi sta si ridicat asa putin in sus in ambele parti. Cu ce sa imi dau in cap? fitativ,gel sau ceara? Ce e mai bun pentru a imi sta parul si pentru a nu se vedea prea mult ca sunt dat cu ceva in cap,adica sa nu se intareasca parul, gen tepi. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Apă si dai cu feonul si cu pieptanul.
Poti incerca sa te dai si cu spuma ca nu til ingrasa.
Ca sa nu stea gen tepi trebuie sa il usuci dupa dai putin cu fixativ ca sa iti stea.

| Iunona a răspuns:

De ce nu incerci un balsam de par? Dupa ce te speli stai cu balsamul 2-3 min, clatesti, usuci parul cu fehonul si peria si va sta cum vrei tu. happy