| DirviziuQ a întrebat:

Ce credet ca este mai bine sa faci cu parul de pe maini? Sa il epilezi sau sa decolorezi?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de mult ai. Daca ai putin mai bine il decolorezi, daca ai aproape padure mai bine il epilezi.

| wolder a răspuns:

Le-am folosit pe ambele.
decolorarea trece dupa ceva vreme, ma decolorez mai mult iarna

| Kenya a răspuns:

Sa il epilezi. Eu il am blond, dar se vede totusi aiurea la soare.

| ElenaSt2011 a răspuns:

Cred ca este mai bine sa il epilezi, caci in timp va creste mai rar.

Daca te sperie durerea de epilare, incearca sa apelezi la epilarea definitva cu aparate de noua generatie. Gasesti detalii pe site-ul www.oanacuzino.ro

| AlissBrie a răspuns:

Sa il epilezi happy

| Didi1619 a răspuns:

Il epilezi cu benzi de ceara rece.

| Bilan_Dany_1996_M4st a răspuns:

Daca il decolorezi se vede urat! mai bine o epilare definitiva!