| SmallBrain a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se vopsesc? am vazut la colegi si mi-a placut dar tata nu ma lasa.Cum sa-l fac sa accepte?

Răspuns Câştigător
| ale153 a răspuns:

Depinde ce nuanta alegi in momentul in care vrei sa te vopsesti. Eu personal nu sunt mare fan. Daca tu iti doresti incearca sa vorbesti cu tatal tau sa vezi de ce nu te lasa. Daca nu se schimba nimic cel mai bine e sa il asculti pentru ca parintii au tot timpul dreptate! happy

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce culoare ai ales si daca se potriveste cu trasaturile tale. Oricum la baieti nu mi pare necesara vopsirea acum din moment ce va purtati parul scurt.

| Adry05 a răspuns:

Doamne ce mentalitate! Daca vrea sa se vopseasca e gay sau femeie? Barbatii n-au dreptul sa-si schimbe culoarea parului daca sunt nemultumiti sau ii plictiseste? Sunt o gramada de barbati, mai ales in randul vedetelor care folosesc aceasta metoda. Si chiar si printre baietii de zi cu zi de pe strazi. Daca adepta o nuanta naturala, nu ceva extravagant nu vad care e problema.

| darrio2007 a răspuns:

Ce face omul sa faca si maimuta.Chiar ai nevoie sa te vopsesti?

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Hey! Nu cred ca este absolut necesar sa iti vopsesti parul. Oricum poti alege acele spray-uri care oricum isi pastreaza culoarea o saptamana maxim. Apoi sunt sigura ca tatal tau nu a inteles bine. Fa-l sa inteleaga ca grupul tau este unul de treaba si ca nu sunteti homo si vreti doar sa va schimbati aspectul pe durata verii. Daca ii explici faza cu spray-urile va accepta cu siguranta. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca macar taica-tu nu e dosniac in familia voastra.

| singuraticul90 a răspuns:

Ramai natural, cred ca e cel mai bine asa

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Baietii care se vopsesc mi se par hilari. de ce sa faci asta? de ce sa nu-l pastrezi natural?

| Alex201938 a răspuns:

Esti femeie mosule? Voi astia sunteti o rusine pentru barbati laughing

| Parciu_Nelu_1942 a răspuns:

Ascultati inima eu sunt parinte am 5 fii si fice si am incercat sa le impun un mod de viata greu de suportat de noua generatie Ei bine cand au ajuns la maturitate toti mau parasit acum stau singur cu modul meu de viata singuratic, uni vecini ma numesc Lupul Singuratic, si zadarnic incerc sa repar raul facut nu mai cred in povestile mele.