| AlexandruHS a întrebat:

Cum pot sa fiu mai fotogenic? Ma confrunt cu aceasta problema(si anume faptul ca nu sunt fotogenic) si sunt foarte frustrat deoarece de cate ori ma privesc in oglinda arat destul de bine iar in poze ies un dezastrulaughing)
Orice sfat este de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Andreyna4 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te mai stresezi atata pentru niste amarate de poze, pana la urma live-ul conteazalaughing si nici ala. pozeaza cat mai natural, fii tu, nu fii crispatlaughing Succes!

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Asa te-a lasat natura asa ramai. Devii o domnisoara frustrata, fii barbat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa arati bine intr-o forografie, atunci trebuie sa inveti cum sa te imbraci si mai ales felul in care iti aranjezi parul trebuie sa fie una care te reprezinta. Sa stii ca in ziua de azi sunt considerati mai sexi barbatii cu barba. Dar nici barba lui bin laden. Barba discreta, cca 1 mm. Gen Jason Statham. Cauta pe google. Dar pentru a arata astfel ai nevoie de un aparat de ras electric. Si eu ma gandesc sa imi las barba. Dar nu barba lui bin laden, fireste. Si partea cu photoshop este o idee. Dar vezi sa nu exagerezi ca te poti face de ras. Daca nu stii sa lucrezi in photoshop, atunci stai pe fundul tau.

| millar a răspuns:

Pai încearcă sa găsesti o pozitie în care sa ti telefonul care sa te avantajele. Poți folosi retrica. Si încearcă sa zambesti in pozee sper ca ti.am fost de ajutor