| Ssssmokin a întrebat:

Cum sa imi fac parul? Pe laterale si in spate il am scurt si in fata mai mare?

Răspuns Câştigător
| Giuliano24 a răspuns:

Salutare, in calitate de hairstylist, daca ai parul scurt in parti si sus il ai mare poti sa-ti faci freza ca in stilul lui Beckham, daca il ai gen pierdut in parti si putin mai mare in fata, iti propun sa-l dai cu feon-ul intr-o parte apoi tot cu feonul vii si il dai in sus doar bretonul putin intr-o parte o sa stea super, daca nu reusesti si locuiesti in Bucuresti, vino la salon vered strada matei.basarab intersectie popa-nan nr 94 acolo ma gasesti pe mine si inca un baiat foarte bun. sper ca te-am ajutat cat de cat o sa-ti las un link sa vezi despre ce vorbesc cu freza. https://www.youtube.com/watch?v=_DHTALp0foI