| Markusfrtt a întrebat:

De ce cand fac poza ies diferit fata de cum sunt in realitate adica fata de cum ma vad eu in oglinda.Mie unu asa mi se pare, ca ies diferit. In oglinda arat cumva iar in poza diferit. Alti arata exact la fel, nu e nici o diferenta. Asa mi se pare mie, asa am impresia eu? happy

4 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel dar inca nu am descoperit acest misterlaughing

| Marina92 a răspuns:

Sa stii ca te poti vedea diferit si in oglinzi diferite. Pentru ca nu sunt fabricate toate in acelasi mod. Deasemenea imaginea din poze difera de la aparat la aparat.

Diferenta asta o observi la tine pentru ca esti obisnuit cu un anume aparat foto sau poate nu iti faci poze prea des si iti stii doar imaginea din oglinda de acasa.

Sincer si oamenii te vad diferit. Am observat ca sunt persoane care vad diferit culorile si formele, asta pentru ca asa sunt ochii lor.

| AlexandraPink a răspuns:

Cand te uiti in oglinda imaginea apare inversata, de aceea apare diferit.

| Seby1999 a răspuns:

Am citit undeva ca ne vedem de 5 ori mai frumosi atunci cand ne uitam in oglinda. Cred ca din cauza asta ti se pare ca arati diferit.