| goldenbullet a întrebat:

Din ce tara este site-ul yoox.com‚ respectiv ebay? Daca ati comandat de acolo in cate zile vin produsele in tara? Dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde e vanzatorul de pe ebay. Cei de pe ebay.com sunt de prin china majoritatea si dureaza cam 3 saptmani pana vine produsul

| goldenbullet explică (pentru suntserios):

Si aproximativ cat costa transportul?

| suntserios a răspuns (pentru goldenbullet):

Depinde de la vanzator la vanzator. sub fiecare produs are pretul transportului, in general e gratis

4 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Yoox este din Italia, iar cei de la Ebay sunt americani.

| suntserios a răspuns (pentru Nede):

e cam irelevant din ce tara e site ul, pentru ca majoritatea delor de pe ebay vand din China...