| Crisstinuțaa a întrebat:

Salut dragii mei))
Am nevoie urgent de ajutorul vostru!
Din păcate mi-am vopsit unghiile şi mi s-a terminat acetonul.Şi sunt îngrozitoaree. Ajutați-mă. Unde sunt acum nu este magazin prin apropiere şi nu ştiu ce să fac..Nu ştiți cum să mi le şterg în mod natural? Sau cum să prepar ceva ca să le pot şterge?(
Vă rog frumos din suflet.Dau funda! ^^

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, adaugi un strat de lac transparent si le freci cu ceva dur sau poti aplica parfum in loc de dizolvantwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplici lac transparent si dupa stergi repede sau daca poti sa faci un dus fierbinte mai adaugi cateva straturi ca sa se formeze un strat gros care e usor de desprins si le ti in apa fierbinte si sub dus oja se dezlipeste ca un atipild. kiss

| kiri11 a răspuns:

Alcool sau spirt de minim 70%. Ar putea sa te ajute.