| Alexandruuuuu95 a întrebat:

Salut,duminica particip la o stare civila si am nevoie de o parere, doua.
Cum ar fi de preferat sa merg doar in camasa sau in camasa cu un pulover peste?
P.S Nu suport sacoul!

3 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Eu zic ca o camasa cu un pulover feminin si putin elegant ar fi perfect...happy

| ivanhoe a răspuns:

Daca esti de la tara...merge. Ca doar nu ai sa fi singurul. Dar la o asa insemnatate, tinuta este obligatorie.

| Alexandruuuuu95 explică (pentru ivanhoe):

Nu fi nebun laughing is de la oras da nu'mi place sacoul de mic.