| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Eu am buzele rosiatice si se aprind din cand in cand pe parcursul zilei mai ales dimineata.Imi puteti da si mie sfaturi cum as putea sa fie roz spre alb, va rog.

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Din pacate nu prea ai ce sa faci daca nu sunt crapate sau uscate, atunci faptul ca sunt rosiatice e doar o particularitate a ta.
De ce sa nu te bucuri si sa faci din asta un atu?

| MyyyNamee a răspuns (pentru frostxtq):

Nu asta am vrut sa zic le-am avut si roz acuma sau facut asa mai rosii nu stiu de ce (m-ai inteles gresit)

| frostxtq a răspuns (pentru MyyyNamee):

Gandeste-te ce ai mancat in perioada dinainte sa ti se faca rosii.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Nu prea merge. Da-te cu un gloss sau un strugurel dimineata pentru a nu a avea buzele crapate. Dar poate ai buzele asa din cauza frigului. Daca faci drumuri mai lungi poarta un fular, dar nu te va ajuta foarte mult.