| Mihai0015 a întrebat:

Imi puteti face o compunere despre viata unui creator de moda? Nu dati nume, si povestiti la persoana intai.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iti compui singur? Asa nu o sa reusesti nici o data sa faci o compunere si o sa-ti trebuiasca in viitor.Chiar daca ti-e lene sau n-ai chef sau nu te pricepi straduieste-te sa faci tu, bineinteles poti sa te inspiri din unele surse, dar nu sa pui pe cineva sa o faca in locul tau.Cea mai cunoascuta creatoare de moda pe care o stiu este Coco Chanel, poti sa te inspiri de aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Coco_Chanel sau daca vrei un barbat poti sa-l alegi chiar pe Catalin Botezatu :) Bafta!