| Ghideon a întrebat:

Salut
Imi puteti recomanda o freza. Problema este ca am un vârtej în stânga. Când dau parul în dreapta o parte de şuviţa se ridica sus din stinga la frunte.
am parul normal nici prea mic, aprox pîna la sprâncene. Sunt baiat
multumesc frumos daca ati raspunde voi fi recunoscator tare.
Dau fundă.
Daca se poate daţi poze dupa pe care sa le arat la frizer sa ma frezeze

3 răspunsuri:
| SuziR a răspuns:

Sa te tunda 1 la terale si parul de pe mijloc inclusiv breton sa nu il tunzi, frizura asta am vazut-o la multi baieti happy

| Ghideon explică (pentru SuziR):

Nu poti gasi vreo poza? cu frizura

| SuziR a răspuns:

Nu am cum sa iti dau poza...dar poti sa cauti si pe google frizuri pentru baieti