| Maree1 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste parfumuri barbatesti de firma care miros frumos. eu ma gandeam la Paco Rabanne 1 Million ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

1 milllion e ft ok

| Nede a răspuns:

Aqua di Gio de la Giorgio Armani.

| kiri11 a răspuns:

Nu stiu daca iti va fi pe plac dar un parfum nou barbatesc cu multe laude : centruldepromotii.com/frumusete/noroc-cu-femei-intr-o-luna-sau-de-rambursare-cu-femeile

| sMecki1000 a răspuns:

Paco Rabbane 1 Million are fratele meu. Miroase super si daca te parfumezi de 2 ori iti miroase toata casa.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Paco este foarte foarte bun.
In momentul de fata folosesc Calvin Klein Encounter si pot sa spun ca sunt la fel de multumit de Paco.
Bafta!

| noris1998 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa incerci Armani Code black, miroase exceptional, Ralph Lauren cu sticla neagra (Polo)(nu stiu cum ii spune exact la parfum), Paul Gaultier, si nu in ultimul rand se la Yves Saint Laurent si Calvin klein happy astea le stiu ca si miros si persista mult! Sper ca am fost de folos!

| iselin2015 a răspuns:

Buna Maree1,

Paco Rabanne 1 million este un parfum reusit, dar este un parfum uzat moral, multi barbati il folosesc si sunt sanse sa il mirosi peste tot.
Daca totusi doresti ceva asemanator, iti recomand parfumurile Carolina Herrera 212 VIP Men, Versace Eros, Paco Rabanne Invictus, Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme edt sau Dior Homme edt (edt inseamna apa de toaleta). Aceste parfumuri sunt cam la acelasi pret sau putin mai scumpe decat Paco Rabanne 1 Million (la 100 ml pretul este intre 200 si 350 lei).

Mai multe info despre Paco Rabanne 1 Million sau celelalte parfumuri de mai sus, gasesti aici http://www.fragrantica.com/perfume/Paco-Rabanne/1-Million-3747.html si in limba romana aici http://www.fragrantica.ro/parfum/Paco-Rabanne/1-Million-3747.html

Dar sa stii ca un parfum reusit care miroase bine si persista gasesti si la preturi mai mici, totul depinde de gusturi si preferinte, iti dau cateva exemple mai jos:
Versace Blue Jeans 75 ml 117 lei
Davidoff Adventure 100 ml 155 lei
Versace Dreamer 100 ml 145 lei
Nikos Sculpture 100 ml 121 lei
Joop Homme 125 ml 137 lei
Bvlgari Pour Homme Soir 100 ml 160 lei
Hugo Boss Bottled No. 6 100 ml 179 lei
Bvlgari Aqva Pour Homme 100 ml 179 lei
Calvin Klein One Shock For Men 100 ml 158 lei