| grosumira a întrebat:

In weekend-ul care vine e majoratul unei prietene. Am o rochita rosie din dante ca in imagine: https://www.zega.ro/......extra.jpg. Sunt satena-blonda cu ochii caprui si tenul potrivit (nici albicioasa nu sunt dar nici mulatra nu sunt, intre pot spune). Imi pueti da si mie niste site-uri va rog cu niste coafuri? Nu vreau ceva extravagant.
Tin sa mentionez ca rochia am asortato cu o jacketa de piele neagra si niste botine cu toc negre.
Funda..Mersi!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Mădălllinna a răspuns:

Il poti intinde cu placa... la o astfel de tinuta, parul natural arata foarte cuceritor, superb happy