| UrsuletExpirat a întrebat:

Lunile urmatoare ar trebui sa merg la 3 boteze...Dar nu stiu cum sa ma imbrac(11 ani) am nevoie de niste modele de rochite si pantofi.
Imi puteti da niste modele sau siteuri de unde pot cumpara...
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| 12121212121212121212121 a răspuns:

Poti sa alegi de aici scumpii:*
https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai daca ai 11 ani crezi ca te va observa cineva cum esti imbracata? Daca ai avea macar 15, as zice OK, incepi sa ai pretentii dar la 11 ani? Imbacate bine sa nu racesti asta conteaza pentru cei de varsta ta big grin

| Staind a răspuns:

Te-ai nascut cand ma imbatam prima data, ce dragut