| nupebunezau a întrebat:

M-am vopsit cu henna si, as vrea sa stiu cum pot scapa de ea?

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

De henna se scapa foarte greu. Ar trebui sa te vopsesti cu o alta vopsea chimica, nu pe baza de henna, dar sa treaca minim 2 luni intre cele doua vopsiri, insa nu e garantat ca culoarea iti iese. Cel mai indicat ar fi, sa te duci la un salon unde un hair stylist te va ajuta si sa mentionezi cu ce te-ai vopsit inainte. Si sa nu mai incerci niciodata henna.