| dvw a întrebat:

Mi ar placea sa ma tund, dar nu am curaj. Am mai fost tunsa o singura data la nivelul umerilor si mi a parut super rau. Sfaturi?

4 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

laughing Pai vrei sa te tunzi sau nu? Daca crezi ca o sa arati naspa cu parul scurt, nu te tunde.Mie unul imi plac fetele cu parul lung (banuiesc ca esti fata) si banuiesc ca multor baieti deci un motiv in plus sa nu o faci. Daca il ai prea lung poti lua putin din varfuri.

| SkyPilot a răspuns:

La cei mai multi baieti le place parul lung.
Daca te tunzi, vei arata ceva mai tanara. Daca esti deja tanara, s-ar putea ca acest lucru sa nu iti placa happy
Deja ai o experienta anterioara.
Ia putin din el, cat sa dispara varfurile.

| cristimihailov a răspuns:

Eu ma gandesc ca ai putea sa incerci sa iei de undeva paduchi si o sa te tunzi garantat.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Daca chiar vrei sa te tunzi, du-te la un stilist si te va face in asa fel incat sa iti stea bine sau ai putea incerca sa iti iei putin din varfuri, pentru inceput iar daca iti place cum arata mai scurt mai poti lua din el cate putin. Acum, nu conteaza ce fel de lungime le place baietilor, conteaza ceea ce iti place tie. Un baiat te accepta si cheala daca te iubeste( zic asta pentru care am vazut raspunsurile de mai jos dar, o fata nu depinde de parerea unui baiat)