| vlad_6144 a întrebat:

poate cineva sa-mi zica si mie cum este tuns c.ronaldo adica daca are un nume tunsoarea lui... vreau sa ma tund si eu la fel

Răspuns Câştigător
| Delicate a răspuns:

Cristiano Ronaldo are o tunsoare scurta pe parti, la spate are lasat parul mediu cat si tepii.
Nu stiu denumirea, dar daca te duci la vreo frizerie, ce, nu le poti lamuri asa? de parca aceia nu-l cunosc pe Ronaldo! big grin. Funda?!

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Se numeste: freza-n vant laughing

| Beastboy a răspuns:

Plagiatorule

| astamicu_3697 a răspuns:

El este tuns torres
dar pe parti mai scurt si mai lung pe mijloc de ex1 pe parti si 5 pe mijloc