| iulimarius234 a întrebat:

Salut, pot combina adidasi de culoare roși, blugi albastru deschis tăiati in genunchi cu o camasa albă slim?

4 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Da, merge. happy

| daniel33441 a răspuns:

Cam de prost gust colega mai ales ca esti baiat.papuci rosii se cumpara pentru copii ca sa nu fie deochiati si pentru tigani sa stea dusmanii la distanta.

| Blackrose4 a răspuns (pentru daniel33441):

Nu asocia încălțămintea de culoare roşie (fie adidaşi, fie pantofi, fie altceva) cu "țiganii". Nu are nici o legătură. Este o culoare ca oricare alta.

| daniel33441 a răspuns (pentru Blackrose4):

Http://media.gettyimages.com/......d166737517 nu draga culorile tipatoare galben verde rosu sunt chiciuri.la asta m-am referit.o fi o culoare ca oricare alta insa papuci rosii cam arata ca ratoiu donalt. daca vrei sa fii elegant si de bun gust ca barbat porti pantofi normali.de ce nu vezi oameni de afaceri sau parlamentari cu papuci rosii? http://image.stirileprotv.ro/media/images/680xX/Aug2013/61364919.jpg