| Andrei_Onofrei_1983 a întrebat:

Scenariu: Placa de par Remington S1510. Am observat ca placutele ceramice nu se inchid perfect, prin alte cuvinte: contactul lor se realizeaza doar in varf si nu pe intreaga suprafata a placutelor. Vorbesc de max. 1-2 mm. Am doua variante: fie 1. este normal (sa existe spatiu dintre placute ca sa nu arda parul prea tare), fie 2. este defect (insa pare a fi in regula placa, nu se mai misca nimic).
Intrebari: Este normal sa nu se inchida perfect? Mai are cineva o placa asemanatoare si cum se inchide aceasta (total/partial)? Alte pareri?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gianny9773 a răspuns:

Am si eu o placa regmington si a mea e tot la nu se inchide perfect, numai ca a mea are o rotita si poti sa maresti sau sa scazi temperatura