| Panteras a întrebat:

Salut,sunt baiat, am 17 ani si de curand mi s-a spus ca nu stiu sa ma imbrac, sa fiu mai fashion si toate cele.As dori cateva sfaturi care sa ma ajute sa ma pot imbraca mai bine, sa arat mai bine. Daca se poate scurt si la subiect, banii nu sunt o problema.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti pese de restul, te imbraci cum iti place tie.
Si singurul sfat pe care pot sa ti-l dau e sa te uiti la diverse tinute si sa preiei ce-ti place. Uite-te pe pinterest si cauta ce te intereseaza :
https://www.pinterest.com/......arch/pins/

| Panteras explică (pentru anonim_4396):

Mersi,eu vreau chestia asta pentru mine, vreau sa arat mai binehappy mersi de site

| anonim_4396 a răspuns (pentru Panteras):

Nu ai pentru ce. tongue

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Imbraca-te cum vrei tu, fiecare e cu moda lui, nu trebuie sa asculti de x sau de y. Fiecare se imbraca cum vrea!winking

| Voro a răspuns:

Nu mai asculta vorbele tuturor si imbraca-te cum iti place tie. Asta e stilul tau, atat timp cat esti curat, ingrijit si imbracat de calitate nu au ce sa-ti reproseze, sunt doar invidiosi, crede-ma.

| Merry17 a răspuns:

Ce mai faci? La 22 îți mai pasă? happy