| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt băiat și aș vrea să știu cum aș putea sa-mi fac părul mai moale căci eu îl am puțin creț și nu prea îmi place și aș vrea să stea drept și moale la atingere. Dacă ma puteți ajuta va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai parul cret, nu ai cum sa il faci drept, decat cu placa si nu cred ca il ai lung. Moale poti sa il faci cu un balsam. Oricum e mai frumos parul cret.

| FlorinCiokan a răspuns:

Il indrepti cu placa de par. Foloseste Fixativ Spuma si Spray si Ceara. Daca ti-e scurt nu ai ce face.

| kiri11 a răspuns:

Incearca ca imediat dupa ce iti speli parul sa porti pentru 2 ore un fes pe cap. Parul va deveni mult mai moale happy