| Theodora292001 a întrebat:

Sunt din Constanta. Am fost acum cateva zile sa imi caut pantofi si cu regret am constatat ca nu gasesc nimic. Va intreb: stiti de unde imi pot cumpara niste bascheti....stiti gen conversi, adica identici cu conversii, dar fara sigla aceea. Simpli. De preferabil din Constanta sau daca aveti site-uri de incredere, unde stiti sigur ca se potrivesc marimile, spuneti-mi-le. Dar de preferabil, va rog sa spuneti unde pot gasi bascheti in Constanta. Am fost deja la office shoes, benvenuti, deichman. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Theodora292001 explică:

Pentru ca sunt scumpi si nu imi permt sa dau 300 de lei pe o pereche de conversi. Mi se par prea de fite. Cand am pus intrebarea am specificat clar ce caut.

| Lazea_Karina_2002 a răspuns:

De ce nu îti iei converşi?