| Nonoo1 a întrebat:

Știți soluții\lotiuni pentru par ca sa aibă un miros frumos? Nu făcute in casa, pur si simplu de pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista parfum special pentru par sau poti sa folosesti parfumul obisnuit. Eu o perioda am folosit balsamul leave in de la gliss si parul mirosea foarte bine si era foarte fin. Am avut o varianta cu eticheta neagra, 3x keratina lichida parca. Iar o prietena folosea sampoane de la garnier si mirosul ii persista pe par.

1 răspuns:
| br0ken a răspuns:

Ia-ți un parfum de păr.