| Krs123153 a întrebat:

Am 17 ani si am un rid adanc foarte vizibil pe frunte, si ciudat e ca mi se face cand las capul in jos, nu ridic nici o data sprancenele. Mi se vede foarte rau si ma cam deranjeaza, e vreo sansa sa scap de el?

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Esti sigur ca e rid si nu semn din nastere sau ceva de genul? fiindca toti avem riduri nu prea ai ce face.

| Krs123153 explică (pentru EneCristian):

Da, e rid dar mi s face doar cand las capul in jos. dar mi mi s vede foarte adanc si mi se pare cam devreme pentru asta.

| EneCristian a răspuns (pentru Krs123153):

E de la natura lasa-l asa nu e probleme si riduri faci de la orice varsta.