| Krs123153 a întrebat:

Am 17 ani si am un rid adanc foarte vizibil pe frunte, si ciudat e ca mi se face cand las capul in jos, nu ridic nici o data sprancenele. Mi se vede foarte rau si ma cam deranjeaza, e vreo sansa sa mai scap de el prin botox?

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

La 17 ani cel mai probabil este un rid de expresie. Nu trebuie sa apelezi la injectii, ci vei reusi sa scapi de el cu masaje faciale. Recomand uleiul de cocos, face minuni pentru ten. O seara placuta!