| Krs123153 a întrebat:

am 17 ani si de ceva timp folosesc aceasta lotiune https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10032648 e destul de buna dar ma intereseaza daca o sa devin dependent de ea, adica daca nu o mai folosesc sa imi apara cosuri sau mai stiu eu ce?

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Nu, daca renunti la ea, teoretic, nu ar trebui sa se schimbe nimic. E doar o lotiune de ingrijre a tenului. E buna, dar era mai bine daca nu avea alcool in compozitie. Daca nu iti usuca tenul in momentul de fata, atunci e bine si o poti folosi in continuare.
Am folosit-o si eu si e ok, insa imi place sa le tot schimb si sa incerc si altele de la alte firme, alte ingrediente, alta aroma.