| Nyxye a întrebat:

Am de mai mult timp pe fata mai ales in zona ohiului niste puncte ca punctele negre de pe nas doar ca fara culoare...Imi puteti spune ce sunt si cum se scapa de acestea printr.o metoda natuurala?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Cel mai bine e sa te duci la un dermatolog sa vada exista ce este ( poate nu sunt puncte negre si deci nu au aceeasi procedura de indepartare) pentru a nu iti agrava mai tare punctele.

| Moryami a răspuns:

1. Intrebarea ta nu are nici un sens. Ai zis ca sunt puncte negre, apoi ai zis ca sunt fara culoare laughing Ma rog.
2. Le strangi exact asa cum ai strange un cos.