| smokeflame a întrebat:

Salut TPU. Am nevoie de ajutorul vostru. Sunt baiat, am 15 ani si sunt brunet. Problema mea e ca am foarte mult par pe picioare (e negru) si se vede foarte urat. M-am gandit sa ma rad cu masinuta (aia cu care te tunde la frizerie). Care e parerea voastra? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Pai poti sa te iei cu orice, daca vrei. Sa nu ii asculti pe cei ce rad de baietii care se iau pe picioarewinking. Eu sunt fata, si personal, prefer un baiat care se ingrijeste si arata bine, decat unul care nu.
Deci fa ce vrei si ce este necesar ca tu sa te simti bine in pielea ta happy!

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Am avut unu in clasa care in a 10-a s-a ras pe picioare si arata ca o duduie. De aia esti baiat, sa ai par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate dupa ce folosesti masina sau bigu o sa creasta cai negru si mai gros, deci crema, dar fara suparare man da o sa arati ciudat cu picioare lucioase man.Io am dita mai patrunjelu man da mai bine decat sa ies cu luciu pe picioare man ce mama vietii ei de treaba man, e prea feminin man.Fii si tu mai manly man.

| Tinna666 a răspuns:

E ok sa te razi..si iubitul meu face asta happy..eu una prefer baietii rasi pe picioare decat cu ditamai parul laughing

| Tinna666 a răspuns:

Crema depilatoare = big..acea crema nu face decat sa iti arta firul decla suprafata pielei si sa se rupa atunci cand indepartezi crema..mai si miroase laughing

| No10 a răspuns:

Man si eu am tot 15 ani si am avut si eu par mare pe picioare, ia-ti o crema depilatoare costa 10 lei si da-te cu aia parul iti creste la lungimea care a fost abia dupa 2 luni, e foarte bunawinking

| andrreeaoana7 a răspuns:

Sincer mai bine ai folosi crema epiliatoare! noroc