| BellaElla117 a întrebat:

laughing
Am nevoie de niste sfaturi, am niste cosuri pe frunte si arata inestetic din punctul meu de vedere...si as vrea sa-mi recomandati niste bb cream.uri bune, NU fond de ten! Un bb cream pana in 50-60 lei, cu acoperire mai buna, daca imi puteti spune, va rog?! Nu vreau sa incep cu fond de ten de acum! Dau funda celui mai bun raspuns!❤️ (Nu vreau raspunsuri de genul: "esti prea mica, etc")
Multumesc❤️

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Este un CC cream de la Elmiplant care acopera foarte bine din punctul meu de vedere. Sau BB Cream de la Maybelline, au unul pentru tenul acneic

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mie sincer mi-a placut cel de la Garnier. Acum am de la Nivea dar nu mi se par deloc potrivite nuantele, adica sunt doar cele 2 extreme, inchis-deschis nimic intre. Iar am auzit recomdari pentru L'Oreal sau Vichy dar nu stiu cat de scumpe sunt. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce ti se potriveste tenului tau, si nu uita sa te demachezi foarte bine.

http://www.makeup-shop.ro/......n-bb-cream

http://www.makeup-shop.ro/......-spf-30-pa