| Mirceadumb a întrebat:

am nevoie de un sfat. Am o tinuta formata din:
blugi normali, care sunt un pic mulati pe corp, pulover in V, iar sub pulover o camasa alba bagata in blugi cu gulerul alb care se vede datorita puloverului in V. Partea de sus da bine... ce incaltaminte sa folosesc? avand in vedere ca am blugi. Blugi se pot purta la camasa etc. nu au modele sau chestii de genul si sunt de culoare bleumarin inchis.

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Pantofi maro de piele(casual)

| Morticia13 a răspuns:

La tenesi negri sau ugg-uri sau niste botine cu putina blanita si putin toc sau niste cizme

| Mirceadumb explică (pentru Morticia13):

Imi place ideea cu tenesi negru. are ceva daca am si ceas la mana? un ceas care cam tinde spre office...