| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema.Am parul foarte aspru exact ca sarma.Eu vreau sa am un par mai matasos, sa mi-l dau intr-o parte, sa-mi stea parul cum trebuie deoarece am o tunsoare destul de urata si as vrea una noua.Ce sa fac?
Dau funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Ca sa iti creaca parul foloseste ulei de ricin si poti incerca sa folosti balsamuri, uleiuri de argan, masline, masti. dar iti dai seama ca nu poti sa il schimbi total atata timp cat asa este structura lui.

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Incearca tratament cu ulei de masline. Iti va face parul mai fin si va fi mai sanatos.

| aDEeLAa a răspuns:

Poti sa ti-l incretesti... tunsorile urate nu sunt accentuate la tipele crete... apoi, cumpara masca si balsam de la plafar.

| andreea19931986 a răspuns:

Folosește balsam sau masca de par

| CristiGabi a răspuns:

Du-te la un salon și în timp ce te tunzi vorbește cu frizerul anume să îți recomande un șampon care să îți facă părul mai matasos cum vrei tu.