| mafiotulnumberone a întrebat:

am o problema, avand varsta de 14 ani, baiat, cu punctele negre de pe fata. am incercat cu tot felul de "smecherii"/ solutii, dar nu le pot scoate. cu bicarbonat, si 2 solutii, si nu au mers scoase. am incercat sa le scot, si asta merge, dar unele dintre ele nu ies DELOc. Recent am vazut un videoclip, o fata, avand 3 substante. s-a dat cu una, alba fiind, si dupa cu una neagra. aia neagra era masca, si cand a luat o au iesit si punctele negre! vreau sa ma ajutati va rog./

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Omule consulta un dermatolog sau macar o cosmeticiana, ti le scoate dupa o baie de aburi. nu mai fa experimente pe fata ta

| SkyPilot a răspuns:

Asta ar fi o idee:
http://www.sephora.com/......ps-P288533
Exista o masca maronie ca o rasina pe care o aplici, o lasi cateva minute sa se usuce si functioneaza la fel ca precedenta, dar nu mai stiu cum se numea, era romaneasca.

| MgdDroopy a răspuns:

Am incercat azi benzile de la Balea. Pe nepotul meu. Super bune. Parca erau ace... Scârbos, dar eficient. Costa 12, 5 lei, 6 bucati / cutie

| Adminul000 a răspuns:

Ai putea sa te duci la doctor o sa iti de-a ei cevawinking