| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

am o problema de ceva timp. Unghiile mele arata mai rau ca niciodată. Mi se rup foarte usor se exfoliază si imi cresc super greu. Am vrea sa imi spuneti niste tratamente pentru creșterea rapida a unghiilor ( fara uleu de ricin) si fara produse cumparate ca au niciun efect. Dau funda
Fundita

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Ai nevoie de suplimentare. Iti lipsesc vitamine din organism, poate dupa niste analize de sange vei afla ce lipseste si doctorul te va sfatui ce alimente sau suplimente sau chiar vitamine ai putea administra organismului tau happy