| anonim_4396 a întrebat:

Am picioarele strambe doar de la genunchi in sus iar cand stau in picioare arata cam asa () deoarece partantezele de sus corespund si jos. Credeti ca daca m-as lega cu ceva la genunchi cand dorm s-ar indrepta cat de cat? Astept parerile voastre.
P.S. Sunt baiat (inaltime 1.83)

2 răspunsuri:
| xBlackB0y a răspuns:

Du-te la un medic.

| antoonia a răspuns:

Si eu am avut aceias problema când eram mica am purtat mult (cam de la 2 pana la 4 ani) in fiecare noapte niște proteze si așa mi s-au îndreptat picioarele. A fost groaznic. Si nu cred ca la tine e așa grav dar totuși ai putea vizita un medic pentru ca o sa regretul mai încolo ca crede-ma o sa se strâmbe mai tare. Si noaptea poți doar sa le porti sau?