| EDWARD96 a întrebat:

am tenul mai inchis si as dori o crema care sa til faca alb alb sau o pudra gen cum sunt vampiri ofer funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Folosește fond de ten (cremă) și îți iei nuanța dorită. Achiziționează "Light Porcelain" de la Maybelline. Și te face (aproape) alb. tongue
PS. Te duci la carnaval?hee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fondul de ten advanced de la fm in prima nuanta te poate ajuta http://www.fmperfumestore.co.uk/......olours.jpg

Dar daca il vrei pentru o anumita ocazie nu pentru utilizare poti sa-ti cumperi un fard alb mat si sa-l amesteci cu putina apa cand il aplici pe ten.