| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta încep liceul si am o întrebare(despre vestimentatie).
Mi-am imaginat niste stiluri pe care le pot aborda folosindu-mă de ce am in dulap: 1. Camasa cu imprimeuri slim, blugi si niste adidasi tip gheata.
2. Tricou alb, pantaloni, niste ghete care tind spre pantofi
3. Tricou, blugi, adidasi
La 1 si 2 voi adauga un palton când se mai raceste.
Întrebarea mea este: Ce mai pot adăuga si ce trebuie sa scot?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Imi plac combinatiile dar par cam simple. Ca sa le dai putina "viata" foloseste tot felul de accesorii cum ar fi bratari, lanturi, cercei, esarfe etc.

| Anonima9301 a răspuns:

Buna. Imbraca-te cum iti place tie si cum te simti mai comod. Cat despre alegerile tale, cred ca un tricou si o camasa merg de minune cu blugii si cu pantofii alesi. Daca vrei, odata cu paltonul poti purta si o esarfa.Bafta!