| Loker a întrebat:

Are cineva idee cum m-as putea imbraca la un banchet? Am niste gusturi foarte proaste la imbracaminte, eu m-am gandit la o pereche de jeans\blugi, dar putin mai stramti, adica nu foarte largi, o camasa ( dar nu d-aia ca de nunta ), un sacou, dar d'ala mai elegant, si in picioare ma gandeam intre o pereche de tenisi sau o pereche de adidasi hi-top (ghete)! Stiu, am niste gusturi foarte proaste... Cine imi spune si mie cum?

3 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Nu ai o idee proasta..Fiecare se imbraca cum doreste si cum se simte el bine.Ai putea sa-ti pui o camasa cu un papion, un sacou, jeansi si niste tenesi asta in cazul in care ai un stil putin elegant dar si putin sport.Sau daca nu, un costum elegant intreg.Depinde ce iti doresti tu.

| Mocanul a răspuns:

Pai depinde de unde vii. Daca esti de la Pocreaca din deal du-te in trening. Daca esti de la oras-alege si tu ceva elegant.Da pana la urma nu e asa important banchetul.O sa treaca.Ce? Vrei sa impresionezi fetele? Banuiesc ca nu.Asa ca da-mi funda sau te sparg!

| Loker explică (pentru Mocanul):

N-ti dau man! Si nu vreau sa impresionez fetele, da' vreau sa ma simt confortabil cand ii rup pe toti la dans! B| laughing))