| IoanaPuppy31 a întrebat:

As vrea sa imi fac niste varfuri/suvite in par. Ce culori merg vara aceasta pentru parul brunet?

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Buna ziua,

Vara asta se poarta mult blondul si verdele.
Inainte sa iti aplici vopseaua ti-as recomanda sa-l decolorezi.
Cu parul negru este mai greu...
Sper ca te-am ajutat, sa ai o zi frumoasa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poarta suvitele, asta stiu sigur. Bine de altfel se poarta ce iti place tiehappy dar daca ai parul negru lasa-l negru pentru ca nu dau bine nuante aprinse de culori blond- roz- mov. pe parul negruhappy
Ti-as recomanda sa te decolorezi daca vrei sa iti faci suvite. Pe un saten mediu sau mai deschis dau bine suvitele.