| GabrielaCristina2003 a întrebat:

As vrea sa ma tund dar nu stiu ce mi s-ar potrivi. Parul meu este lung, am 13 ani (nu stiu daca va ajuta varsta la ceva), fata mea este rotunda si putin grasuta! Va rog sa-mi răspundeți! Cel mai bun răspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Bună.
Îți sugerez să te tunzi în scări sau bob (dar tunosarea bob să depăşescă nivelul bărbiei şi eventual să fie filată). Nu îți recomand să te tunzi foarte scurt deoarece nu îți va sta bine. Alege o tunsoare medie.
De asemenea, poți încerca o tunsoare cu bretonul lateral (ori breton pe partea stângă, ori pe partea dreaptă) şi cu părul tuns până la umeri.
Acestea sunt câteva exemple de tunsori care te vor avantaja.

4 răspunsuri:
| GabrielaCristina2003 explică:

Mersi! Imi poți spune daca mi s-ar potrivi o tunsoare emo scene?

| Blackrose4 a răspuns (pentru GabrielaCristina2003):

Da, eu zic că ți s-ar potrivi. Dar să nu te tunzi prea scurt.