| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

as vrea sa stiu daca exista operatii chirurgicale de modificare a fetei, asa de curiozitate poate in viitor ma voi opera si eu(bineinteles daca exista)pentru ca nu sunt multumita de cum arat la fata. sad sad sad

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Exista si operatii, de modificare, si reconstructie a fetei, prin chirurgie plastica.

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Da, bineînțeles că există numai că sunt extrem de costisitoare după părerea mea. Toți avem defecte, nimeni nu e perfect, dar trebuie să ne iubim așa cum suntem. Și eu am pleoapele căzute, dar m-am obișnuit cu ideealaughing