| Bogdy4Boss a întrebat:

as vrea si eu un site de unde pot cumpara bratari cu jumatati de inima pentru mine si prietena mea, eu am gasit ceva gen dar zice ca nu mai e in stoc! sad sau ar merge si lanticuri dar nu prea as vrea din astea din tabla care sa rugineasca! sad
Va rog ajutati-ma cat de repede puteti, va multumesc!

5 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://divin.cabanova.com/super-bratari.html
Sunt foarte frumoase o sa iti placa

Sper sa te ajute

| xLittleKidd a răspuns:

Eu am comandat de pe o pagina de facebook: https://www.facebook.com/netybijoux/photos_stream?tab=photos_albums
Are si bratari cu inimioare cum ai zis si lantisoare. Sper sa iti placa :)

| Bogdy4Boss explică (pentru xLittleKidd):

Iti multumesc sunt foarte frumoase bratarile si lantisoarele unele imi plac foarte mult dar as fi vrut langa jumatatea de inimioara sa aiba si o initiala! happy
Daca nu voi gasi in alta parte voi comanda de aici si vei primi fundita!

| xLittleKidd a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Ma bucur ca ti-au placut happy
Pagina de facebook care ti-am dat-o face si bratari la comanda cu initiale sau nume, ai putea sa lasi un mesaj acolo sa intrebi.

| Bogdy4Boss explică (pentru xLittleKidd):

Da tocmai aia am vrut sa fac sa intreb daca vor sa faca o bratara exact cum am gasit eu pe site-ul ala care nu mai erau in stocwinking