| AnonimuS1312 a întrebat:

Ce haine sa imi iau la scoala? Stiu ca e cam devreme, dar no... Trec pe a 6-a... As vrea cel mai mult sa imi dati site-uri si poze, daca puteti. Mersi anticipat! :*

3 răspunsuri:
| Tania59 a răspuns:

Asa cum am mai spus si altor fete, cauta pe We heart it sau Tumblr si o sa gasesti o gramada de haine care sa te inspire in alegerea hainelor.
Am observat ca acum se poarta puloverele cu tot felul de desene si alte chestii super dragute.