| Mayumi a întrebat:

Cine poate sa imi spuna un sampon bun atat pentru antimatreata cat si pentru volum? De cateva luni am inceput sa folosesc head&shoulders cu menta. La inceput a functionat, insa dupa un timp parul mi se murdareste destul de repede. Funda!

3 răspunsuri:
| ChrissAndrea013 a răspuns:

Nu iti face griji. Si eu am acceasi problema... Ma spăl la cap, si sunt obligată sa imi dau cu o tona de șampon ca sa am volum. Aici apare si la mine problema cu mătreața... Trebuie sa folosești doar un singur tip de șampon, si acela sa continua numai plante. Succes in continuare!

| Deliaelena97 a răspuns:

Eu am folosit clear, acela pentru par gras. Cu matreata nu am avut probleme deloc, cam dupa 3 zile de la spalare devenea murdar, uleios.Dar asa e la toate sponurile.Clear gasesti la dm. Daca nu la farmacie cere un sampon impotriva matretii