| edgdeftsugod a întrebat:

Salut, TPU!
Cred ca multi stiti frizura skin fade in parti(pierdut in parti).
De obicei aceasta frizura incepe cu un numar mic (0, 5 - 1). Credeti ca daca as incepe cu 3, ar sta bine? (Nu vreau cu 1 sau 2, pentru ca sunt prea scurte si nu imi place...)

Răspuns Câştigător
| heyitsmexd a răspuns:

Daca asta vrei, atunci fa-o! happy Stii cum se spune, nu risti, nu castigi. Frizura in sine e super, ca fata spun ca imi place cand vad la cineva, mai ales ca e si modern. Poti incepe si cu 3, si daca nu iti place, poti scurta, ori lasa sa-ti creasca. Sa fim seriosi, parul creste foarte repede, asa ca nu ai de ce sa te temi! happy

| edgdeftsugod explică (pentru heyitsmexd):

Merci mult!
Stii cumva cat de scurt e 2?(adica e scurt de se vede poate vedea chelia?) Pana acum nu m-am mai tuns skin fade, doar ma luam pe parti cu 3.
Cu 2 nu m-am tuns pe parti si nu am idee...

1 răspuns: