Întrebare recomandată | Fcsb_Cosmin_1989 a întrebat:

Cum sa fac sa pastrez print-ul mai mult timp pe tricou? Am inteles ca sa il bag pe dos la spalat.e bine?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de print, daca nu e de calitate nu ai ce sa ii faci. Eu am tricouri care rezista de vreo 5-6 ani

| William a răspuns:

Mai bine nu mai speli tricoul deloc.

| PeFuga a răspuns:

E bine cu spalatul pe dos, dar sa ai mare grija si la temperatura apei. Sa nu fie mai mult de 40 grade pentru tricourile cu impimeu din ala facut cu folie de transfer happy

| Trandafirii a răspuns:

Spala-l la mana!

| bybybby a răspuns:

Cel mai sigur e sa-l speli la mana, nu mai trece prin aceleasi "traume" ca la masina.
Eu mi-am stricat un imprimeu la masina si acum am grija de celelalte.

| Aony a răspuns:

Da

| faranume99972 a răspuns:

E bine!winking Eu imi bag orce tricou' cu orce print pe el si nu are nimic. Secretul e sa ii invarti pe partea ceealalta si sa il indesi mai bine printre celelalte. Acuma depinde daca e de firma o sa reziste pe orce fata. Sper ca te-am ajutat. FUNDA Plasa? :*

| SamuraiCHR a răspuns:

Mai bine cu mana. Sau la o spalatorie